Ana Sayfa / Kocaeli Kaba İnşaat / KOCAELİ KABA İNŞAAT YAPIMI VE UYGULAMA
Kocaelide villa inşaatları yapan firmalar

KOCAELİ KABA İNŞAAT YAPIMI VE UYGULAMA

KOCAELİ KABA İNŞAAT YAPIMI VE  UYGULAMA

Kocaeli Kaba İnşaat kocaeli taş duvar kaba inşaat kocaeli tadilat kocaeli inşaat işleri kocaeli çatı kocaeli izalasyon kocaeli göksallar inşaat kocaeli çatı, kocaeli tadilat,kocaeli usta kocaeli fayans izmitte usta kocaeli sıva kocaeli alçı sıva,kalı demir beton işçilikleri, kocaeli dekorasyon,kocaeli mermer,kocaeli kamelya,kocaeli barbekü yapımı,kocaeli şömine yapımı kocaeli anahtar teslimi iinşaatlar,inşaat işçilikleri,nşaatlar

GÖKSALLAR İNŞAAT TAAHHÜT VE YAPIM İŞLERİ

1-İnşaat yapım projelerini uygulama:
a.Yapımı düşünülen projelerinizin kazıdan sonra grobeton yapımı, yapı aplikasyonu, temel ve perde izolasyonu, demir donatı işçiliği, kalıp işçiliği, duvar işçilikleri, istinat duvarı, ahşap oturtma çatı ve izolasyonlarının yapımını üstlenmekteyiz.

b.Kaba yapıdan sonra iç ve dış sıva, alçı, eps veya xps plakalarla mantolama ısı izolasyonu yapımı, ıslak hacim ve teras izolasyonları, makinalı şap ve tesviye betonu, fayans, seramik işçilikleri, dekoratif söve montajı, iç ve dış cephe boyalarının yapımını üstlenmekteyiz.

2-Mevcut yapıları güçlendirme projelerini uygulama:
a. Mevcut binaların depreme karşı güçlendirme projelerinde belirtilen temel güçlendirmeleri, duvar kırım ve yıkım işleri, ankraj deliklerinin açılması, demir donatısının hazırlanması, epoksi sıvısı ile ankraj yapılması, perde ve kolon kalıplarının hazırlanması, betonun dökülmesi ve yerleştirilmesi işlerinin yapımını üstlenmekteyiz.

3-Tadilat ve Onarım gerektiren yapılarda projelendirme ve uygulama:

 

About Editor

Check Also

Kocaeli havuz yapımı

Kocaelide yüzme havuz yapımı

Kocaelide yüzme havuz yapımı Kocaelide her alanda yüzme havuzu yapılması,özel havuz tasarımları,havuz izalasyonları,havuz kaba inşaatı,havuz …