Ana Sayfa / Kocaeli İnşaat Tadilat Tamirat / KOCAELİ VİLLA TADİLATI
kocaeli villa tadilatı
kocaeli villa tadilatı

KOCAELİ VİLLA TADİLATI

KOCAELİ VİLLA TADİLATI

Kocaeli Villa tadilat ve dekorasyon işleri müşterinin isteği doğrultusunda maliyeti ve süresi değişmektedir. Villa tadilat ve dekorasyon uygulamaları genellikle villa yeni alındığı zaman, herhangi bir yerinde sorun olduğu zaman yada önceki durumundan tamamen köklü bir değişime girmektedir. Ev içerisindeki mobilya, kapı,pencere,perde,halı vb. bütün tefriş ve malzemeler birbiri ile uyumlu olmalı yada ön plana çıkarmak istediğimiz noktalara göre tasarım yapmalıyız. Bunun için profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekmektedir.

Villa tadilat ve dekorasyonları oldukça önemlidir. Villalar normal dairelere göre görünümleri itibariyle daha ihtişamlı ve dikkat çekici olamaları gerekmektedir. Villanın dışında kullanılan malzeme ileriye dönük güneş ışınlarından, yağmurdan vb. doğa olaylarına göre özelliğini minimum oranda kaybeden malzemeler kullanılmalı.

Villaların içerisinde bütün noktalar önemlidir. tavan ve duvarlarında ışıklandırma çözümleri, doğal taş, duvar kağıdı, mobilyalar herşey önemlidir.Salon ve mutfak gibi misafirlerimizin de girecekleri noktalara daha çokönem vermekteyiz çünkü kendimizi oralarda yansıtabilmekteyiz.

Günümüz villa tadilatı projelerini incelediğimizde, insanların yaşam kalitelerini, sosyal aktivitelerini, spor yapmaları için gerekli alanları, eğlenmek veya dinlenmek için düşünülmüş ortak alanları, güvenlik kaygılarınızı giderecek kamera, alarm vs. gibi önlemleri, çocugunuzun vakit geçirecegi, güvenlikli oyun alanlarını öne çıkarttıklarını gözlemleyeceksiniz.

Villayı satın alan kişinin hoşuna gitmeyecek, o kişiye göre dogru olmamış ya da evin hanımının hoşuna gitmeyen bir mutfak rengi ya da kullanışlı olmayan bir portmanto, mutfak dolabı, banyo aksesuarları, mekan ile uyumsuz olduğunu düşündüğünüz herhangi bir detay da olabilir. Konut içindeki bütün bu detayların; evi satın alan yeni sahibinin, begenilerine, kültürüne alışkanlıklarına, göre yeniden düzenlemek, daireyi kişiye özel kılmak, bir iç mimarın çözüme kavuşturacagı ve daireyi revize edecek bir proje ve uygulama çalışmasını gerekli kılar. Villa tadilatı hizmeti almak istediğinizde öncelikle yeni taşınacağınız veya tadilat yapacağınız yapıyı incelemeye alıyor ve sonrasında tüm dış cephe ve villa içerisinde yapılması gereken öncelikli işlemleri sizlerle paylaşıyoruz.

Sizlerden bütçe ve seçilecek malzeme detayları hakkında onay aldıktan sonra projenin son halini sunuyor ve villa tadilatı sürecinizi başlatıyoruz.

Villanızın yaşı dış cephe tadilatı için yapılması gereken süreyi ve bütçeyi belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Villa tadilatı ilk öncelikle dış cepheden başlanarak sonrasında içeride yapılacak detaylarla devam ettiğimiz bir süreçtir. Villanız a dış cephe için yapılacak onarım ve değişiklikler için kullanılacak olan malzemeler dış etkenlere dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun kalitede olmasına dikkat ediyor ve bu doğrultuda malzemeler temin ediyoruz.

Villa içerisinde kapı, aydınlatma, tesisat işlemleri gibi tüm teknik detaylarla uzman ekibimiz ilgilenerek malzeme temini ve tadilatını yapıyoruz. Villaların iç tadilatını yaparken sizlerin tercihleri doğrultusunda bırakılacak spor yapma alanı, sauna gibi dinlenme alanları, villa içerindeki oda sayısı ve odaları ne amaçla kullanalacağınız gibi detaylar bizlerin sizlere önereceğimiz tadilat önerilerinin kapsamını oluşturmaktadır.

Ayrıca villalar tercihen diğer yaşam alanlarından daha gösterişli tasarımlara ihtiyaç duyduğu için sizlerin de isteği ile duvara montajlı mobilyalar, aksesuarlar ve mobilyalarda tarafımızdan temin edilebilmektedir. Villa tadilatında ışıklandırma da önemlidir. Doğru ışıklandırma ile yapınız daha ihtişamlı bir görüntüye sahip olabilir. Ayrıca kullanım alanlarının doğru analiz edilerek yapılacak olan tadilat esnasında eşya yerleşiminin ve renklerindeki seçimlerinin de önemi büyüktür.

Banyoların ve mutfakların dolap, fayans ve diğer odalarda kullanılacak olan tüm ürünlerin seçimlerinde sizlere alternatifler sunuyor ve bizlere vermiş olduğunuz bütçeye sadık kalarak en kaliteli malzemelerin teminine dikkat ediyoruz. Neticede eviniz sizlerin yaşam alanınız, konuklarınızı ağırladığınız ve hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz yer olduğunu unutmadan en iyi hizmeti vermeyi ve zamanınızı harcamadan en hızlı şekilde teslim etmeyi amaçlıyoruz.

Check Also

Kocaeli villa tadilatı

Kocaelide Komple ev tadilatı ve yenileme

Kocaeli de Komple ev tadilatı ve yenileme Evde yapılan küçük bir değişiklik, rengi değiştirilmiş bir …

Kocaeli Anahatar Teslimi Tadilat İşleri

Kocaeli Anahatar Teslimi Tadilat İşleri Evde yapılan küçük bir değişiklik, rengi değiştirilmiş bir oda, banyoda …

Kocaeli Çatı yapımı :0262 6060767

Evinizin,işyerinizin çatı tamiri ve izolasyonu yapıyoruz kiremit değişimi,ondülin kaplaması çatı temizliği yapanlar izmit. İZMİT ÇATI …

Kocaeli boya ustası

Kocaeli inşaat tadilat tamirat işleri

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda …

göksallar Kaba inşaat kocaeli

Kocaeli Kaba İnşaat İşçilik Fiyatları :0262 606 0767

Kocaeli Kaba  İnşaat İşçilik Fiyatları :0262 606 0767 GÖKSALLAR İNŞAAT TAAHHÜT VE YAPIM İŞLERİ 1-İnşaat …

kocaeli inşaat tadilat tamirat

Kocaeli inşaat mutfak banyo tadilatı

Kocaeli inşaat mutfak banyo tadilatı Eski binaların evlerin tadilat ve onarım isteyen bölümleri için teknik …

Kocaelide inşaat yapan firmalar

Kocaeli inşaat firmaları

Kocaeli de her alanda inşaat hizmeti , tadilat tamirat , taş duvar,taş ev, taş duvar …

Kocaeli İnşaat Tadilat tamirat

Kocaeli İnşaat Tadilat tamirat Kocaeli İnşaat Tadilat tamirat Eski binaların evlerin tadilat ve onarım isteyen …

Hizmet İçin Ara