Ana Sayfa / Çevre Düzenleme / Kocaeli Çevre Düzenleme
Kocaeli çevre düzenleme
Kocaeli çevre düzenleme

Kocaeli Çevre Düzenleme

Kocaeli Çevre Düzenleme

Kocaelide kilit taşı parke bordur işçilikleri,bahçe ve yol düzenlemeleri,kaldırım çalışmaları,bina ve site bahçe düzenlemeleri,köy yolları ve mahalle ara yollara kilit taşı parke taşı malzeme ve işçilik uygulama uzman kadro ve ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.Bina çevresi site cevresi parke bordur uygulama çevere rulo çim çimlendirme otomatik sulamaişleri,ağaçlandırma,bitki ekimi,bitki bakımı ve sulama,çim bakımı ve sulama,

ÇEVRE BAHÇE PROJELENDİRME

Kocaeli Bahçe Fidanlığı’nda projelendirme, öncelikle bahçenin durumuna ve ardından da bahçe sahibinin istek ve beğenilerine göre yapılır. Her tasarım kendi mimari çevre yapısına göre ilişkilendirililerek yapılır. Bununla birlikte bitkilerin, toprak, su ve hava koşullarına uyum sağlayacak cinsten olmasına özen gösterilir ve koşullara en uygun bitkiler seçilir. Sulama sistemleri uygulaması da en iyi sulamayı yapacak şekilde tasarlanır ve uygulanır. Sizinle görüşmemizde bahçenizi ne şekilde düzenlemek istediğinizi, bahçenizde hangi bitkileri görmek istediğinizi, sevdiğiniz renkleri, dizaynları, formları anlıyoruz.

Bahçenizi mimar arkadaşlarımız Photoshop ortamında düzenleyip beğeninize proje üzerinden sunup görüş ve önerileriniz doğrultusunda hizmetinize sunmaktadır.

Proje yanında sadece uygulama hizmeti de verebiliyoruz. Siz projeyi kendiniz de yaptırmış olabilirsiniz. Hazır projenizin tüm ayrıntılarını teknik eleman, işgücü ve malzeme sağlayarak uygulayabiliriz.

Site ve ev bahçelerinde geniş, açık çim alanlar ile kenar bölgelerde düzenlenen bitkisel düzenlemeler; hem yaşanabilir ferah alanlar yaratırken hem de doğa ile yapılar arasında bütünleşmeyi sağlar.

Bahçenizin belirli köşelerine yapılan özel çeşitli görünümlere sahip kayalarla çeşitli bitkiler bir arada kullanılarak bahçe içinde özel minyatür bahçeler (kaya bahçeler) oluşturarak ayrı bir hava meydana getirebiliriz.

Doğal görünümlü su yüzeyleri bahçelere hem dinlendirici bir işlev katarken hem de bahçelere serinletici etkisiyle mikroklimatik bir ortam yaratır. Çok değişik malzemeler kullanarak süs havuzları yapabilir, bahçenize bir güzellik katabiliriz.

Teras düzenlemeleri; yapıların soğuk görünümlerine hem sıcaklık katar hem de yeşilin az olduğu şehirlerde insanlara nefes alacak ortamlar oluşturur. Terasınız varsa bunu en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olabiliriz. Bahçe aksesuarları bahçede hem doğallığı arttırır hem de bahçelere görsel zenginlik katar.

Bahçelere dikilecek mevsimlik çiçekler güzel, değişik ve estetik görünümler oluşturur.

Check Also

Kocaeli parke Taşı

Kocaeli parke Taşı Konut ya da işyeri gibi birçok alanın tabanını döşemek amacıyla çeşitli boyutlarda …

Kocaeli kilitli taş işçilik fiyatı

Kilitli parke taşı fiyatları

Kilitli parke taşı fiyatları Belediyelerin çevre düzenlemeleri için vazgeçilmez bir üründür. Tüm alanlarda tercih ettiği …

kocaeli kilit taşı yapan ekipler

Kocaeli Kilit taşı ustası

Kocaeli Kilit taşı ustası Kocaeli Kilit taşı ustası Teknolojinin sunduğu ürün ve hizmet anlayışını varsayarak …

Kocaeli havuz tadilatı

KOCAELİ HAVUZ TADİLATLARI

KOCAELİ HAVUZ TADİLATLARI Yüzme havuzlarıda diğer tüm yapılar gibi zaman içersinde tamirat ve tadilata ihtiyaç …

HAVUZ YAPINDAN DİKKAT EDİLECEK UNSURLAR

HAVUZ YAPINDAN DİKKAT EDİLECEK UNSURLAR Yüzme havuzu tasarımında biçim ve boyut tesbiti, havuzun umuma acık …

BARBEKÜLÜ KAMELYAMODELİ

Kocaeli Ahşap Kamelya İmalatı : 0262 606 0767

Basit ve yapı itibari ile anlamsız olarak algılanabilecek olan bu yapı, aslında insanların bir nevi …

Bahçe yol bordur Çalışması

Bahçe yol bordur Çalışması Kocaeli Çevre Düzenleme | Çeşitli özelliklere sahip doğal , kültürel ve …

KİLİT PARKE TAŞI UYGULAMALARI

KİLİT PARKE TAŞI UYGULAMALARI Kocaelide kaldırım yol bahçe düzenlemeleri villa bahçeleri bina otopark ve giriş …

Kocaeli kilit taşı parke uygulama

Kocaeli kilitli taş ve Bordür Döşeme İşçilik

Kocaeli kilitli taş ve Bordür Döşeme İşçilik Kilitli taş döşeme yapılacak alan öncelikle temizlenir.otlanma olmuşsa …

Kocaeli çevre düzenleme peysaj çalışmaları

Kocaeli çevre düzenleme peysaj çalışmaları Kocaelide her alanda çevre düzenleme yol bahçe düzenlemeleri,villa bahçeleri park …

Hizmet İçin Ara