Ana Sayfa / Dekorasyon / Boya ve saten boya hizmetleri

Boya ve saten boya hizmetleri

Renklerin gücü,
Hayatımızda renkler olmasaydı, her şey ne kadar da sıkıcı olurdu. Ev, işyeri, okul ve daha pek çok mekan duvarlardaki farklı renklerle güzelleşiyor. Evim Dekorasyon, boya ve saten boya hizmetleriyle odalarınızı renklendiriyor, mekanlara güzellik ve neşe katıyor.

Boya ve saten boya hizmetleri

Saten boya nedir?
Boya ve saten boya hizmetleri Yarı mat boyalar saten boya olarak biliniyor. Saten boya, yüzeydeki hataları gizlediği için boya işlemi öncesinde alçı ile düzeltilmiş duvarlara uygulanıyor.

Saten boya uygulamasının avantajları,
Saten boya kolayca silinerek temizlenebilir, su itme özelliği sayesinde kolayca silinirken lekeler çıkar ama boya silinmez. Duvarlar estetik ve pürüzsüz bir dış görünüm kazanır. Son derece hijyeniktir. Saten boya duvar yüzeylerini korur.

Diğer boya hizmetleri,
Evim Dekorasyon uzman ekibiyle saten boya uygulamasının yanı sıra diğer boya hizmetlerini de aynı profesyonellikte ve kalitede sunuyor. Silikonlu boya, plastik boya, yağlı boya, dekoratif boya hizmetleri müşteri memnuniyeti ön planda tutularak malzeme ve işçilik garantisiyle uygulanıyor.

Silikonlu boya, su bazlı, leke tutmayan, rahatsız edici kokusu olmayan, uygulaması kolay, yüksek kaliteli duvar boyası olduğu için tercih ediliyor.

Plastik boya, silinebilme özelliği olmayan, gözenekli yüzeyi nedeniyle zamanla kir tutabilen, su ile inceltilen bir boyadır. Salon ve oturma odası gibi çok fazla kullanılan odalarda tercih edilmemekle birlikte, az kullanılan alanlarda uygulanabilmektedir.

Yağlı boya, tinerle uygulanan bir boya olduğu için rahatsız edici bir koku ortaya çıkar. Ancak maksimum parlaklık ve mükemmel silinebilme özelliği vardır. Alçıpan yüzeyler, demir aksam ve alanlar için hem koruyucu amaçlı hem de dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kolay silinebilme özelliği sebebiyle okul ve hastane binalarında çokça tercih edilir.

Dekoratif boya, mekanlarda efekt yaratmak amacıyla uygulanır. Odada istenilen tek bir duvar ya da köşeye istenilen renk ve şekilde uygulanabilir. Kaliteli, su bazlı, kokusuz, çevre dostu, duvarların hava almasını sağlayan, kolayca temizlenebilen doğal malzemelerden üretilmiş bir boyadır.

Planlanan zamanda iş teslimi,
Evim Dekorasyon mekan için en uygun ürüne karar verildikten sonra yapılacak iş planı ile tahmini uygulama süresi hakkında müşteriyi bilgilendirir. Müşteri için en uygun zamanda uzman ekiple boya uygulamasına başlanır.

Uygulama sırasında çevreye zarar vermemek ve kirlilik yaratmamak için gereken tüm tedbirler alınır. Deneyimli ekip, planlı ve kaliteli çalışmasıyla taahhüt edilen zamanda iş teslimini gerçekleştirir. Evinizde dilediğiniz renklerle estetik, ferahlık ve şıklığa kavuşmanıza yardımcı olur. Hayatınıza boya ve saten boya hizmetleriyle renk getirir.

Check Also

Salon dekorasyonu ve çalışmaları

Salon dekorasyonu ve çalışmaları Salonlar evimizin en ferah kısımlarıdır. O bakımdan güzel ve zevkli döşenmesi …

Kocaeli patlatma taş kaplama

Kocaeli Doğal Taş Kaplama (Döşeme)

Kocaeli Doğal Taş Kaplama (Döşeme) Kocaeli doğal taş döşeme ustaları birbirinden güzel doğa harikası doğal …

KOCAELİ SATEN BOYA ALÇI SIVA

KOCAELİ SATEN BOYA ALÇI SIVA Saten boya ismi itibari ile pürüzsüz anlamına gelen bir boya …

KOCAELİ NİŞ ALÇIPAN UYGULAMA

KOCAELİ NİŞ ALÇIPAN UYGULAMA Niş, mimari yapılarda duvar içinde bırakılan oyuklara verilen addır.Kelimenin kökeni Fransızca …

KOCAELİ DEKORASYON

KOCAELİ DEKORASYON Dekorasyon hayallerinizi usta elleri ve engin tecrübesiyle seçtiğiniz mekanlarda gerçeğe dönüştürüyor. Kaliteli hizmet …

kocaeli inşaat tadilat tamirat

KOCAELİ BOYA İŞÇİLİKLERİ

KOCAELİ BOYA İŞÇİLİKLERİ Kocaeli boya işçilik, kocaelide boya ustaları, izmitte boya işçilik fiyatı, kocaelide daire …

Call Now ButtonHizmet İçin Ara