Kocaeli çevre düzenleme çalışmaları

İzmit Çevre Düzenleme | Kocaeli de kilit taşı parke bordur işçilikleri, bahçe ve yol düzenlemeleri, kaldırım çalışmaları, bina ve site bahçe düzenlemeleri, köy yolları ve mahalle ara yollara kilit taşı parke taşı malzeme ve işçilik uygulama uzman kadro ve ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Bina çevresi site çevresi parke bordur uygulama  rulo çim çimlendirme otomatik sulama işleri, ağaçlandırma, bitki ekimi, bitki bakımı ve sulama, çim bakımı ve sulama,

ÇEVRE BAHÇE PROJELENDİRME

Kocaeli Bahçe Fidanlığı’ nda projelendirme, öncelikle bahçenin durumuna ve ardından da bahçe sahibinin istek ve beğenilerine göre yapılır. Her tasarım kendi mimari çevre yapısına göre  yapılır. Bununla birlikte bitkilerin, toprak, su ve hava koşullarına uyum sağlayacak cinsten olmasına özen gösterilir ve koşullara en uygun bitkiler seçilir. Sulama sistemleri uygulaması da en iyi sulamayı yapacak şekilde tasarlanır ve uygulanır. Sizinle görüşmemizde bahçenizi ne şekilde düzenlemek istediğinizi, bahçenizde hangi bitkileri görmek istediğinizi, sevdiğiniz renkleri, dizaynları, formları anlıyoruz.

Bahçenizi mimar arkadaşlarımız Photoshop ortamında düzenleyip beğeninize proje üzerinden sunup görüş ve önerileriniz doğrultusunda hizmetinize sunmaktadır.

Proje yanında sadece uygulama hizmeti de verebiliyoruz. Siz projeyi kendiniz de yaptırmış olabilirsiniz. Hazır projenizin tüm ayrıntılarını teknik eleman, işgücü ve malzeme sağlayarak uygulayabiliriz.

Site ve ev bahçelerinde geniş, açık çim alanlar ile kenar bölgelerde düzenlenen bitkisel düzenlemeler; hem yaşanabilir ferah alanlar yaratırken hem de doğa ile yapılar arasında bütünleşmeyi sağlar.

Bahçenizin belirli köşelerine yapılan özel çeşitli görünümlere sahip kayalarla çeşitli bitkiler bir arada kullanılarak bahçe içinde özel minyatür bahçeler (kaya bahçeler) oluşturarak ayrı bir hava meydana getirebiliriz.

Doğal görünümlü su yüzeyleri bahçelere hem dinlendirici bir işlev katarken hem de bahçelere serinletici etkisiyle mikroklimatik bir ortam yaratır. Çok değişik malzemeler kullanarak süs havuzları yapabilir, bahçenize bir güzellik katabiliriz.

Teras düzenlemeleri; yapıların soğuk görünümlerine hem sıcaklık katar hem de yeşilin az olduğu şehirlerde insanlara nefes alacak ortamlar oluşturur. Terasınız varsa bunu en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olabiliriz. Bahçe aksesuarları bahçede hem doğallığı arttırır hem de bahçelere görsel zenginlik katar.

Bahçelere dikilecek mevsimlik çiçekler güzel, değişik ve estetik görünümler oluşturur.