Ana Sayfa / Dekorasyon / Kocaeli Doğal Taş Kaplama (Döşeme)
Kocaeli patlatma taş kaplama
Kocaeli patlatma taş kaplama

Kocaeli Doğal Taş Kaplama (Döşeme)

Kocaeli Doğal Taş Kaplama (Döşeme)

Kocaeli doğal taş döşeme ustaları birbirinden güzel doğa harikası doğal taşları evinize iş yerinize ve bahçenize taşımaktadır.

Eskilerde daha çok takı ve desenli nesneler olarak karşımıza çıkan doğal taşlar artık evlerin de bir parçası haline geldi. Dinlendiriyor, hastalıklara şifa oluyor, negatif enerjiyi ortadan kaldırıyor… Son zamanlarda doğal taşlar gittikçe önem kazanmakta ve batı kültürünü de değiştirmeye aday gözüküyor.
Çünkü batı kültürü genelde takı tasarımına önem verirken şimdi bu değerli taşlar heryerde kullanılır hale geldi. Dolayısıyla da batıda bir yankı uyandırdı. Bu taşlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için kullanım şekillerine çok dikkat etmek gerekli ve nasıl kullanılacağını bilmek gerekir.

Evin her karesindeler…
Doğal taşlar artık evin her bölmesindeler… Bazen bir heykelde, bazen bir duvara gönülen pano bazende evin sehpasının üzerinde karşınıza çıkabiliyor. Bu taşların dekarasyondaki kullanım amacı negatif enerjileri ve yaşamımızdaki olumsuzlukları yok ederek hayatımızı daha huzurlu ve anlamlı kılmaktır.

Hangisini seçmelisiniz?
Bu kristallerin insan bedenine etkileri farklı, bu yüzden seçimi esnasında dikkatli olmak gerekiyor. Hangi enerjiye daha çok ihtiyacınız varsa dekorasyonda onu ön plana çıkarmanız lazım. Huzura ihtiyacınız varsa, enerji akışını hızlandıran bir seçim sizi mutsuz edecektir. Bu taşlar 30 – 100 santim mesafeden etki ediyor, o yüzden ne çok yakına ne de fazla uzağa yerleştirmelisiniz.

Nasıl kullanacaksınız ?
Doğal taşlardan öncelikle ilgiyi görenlerin başında sedef taşı gelmektedir. Bunun nedeni
insanı arındırma, temizleme özelliği olmasıdır.
Aşk taşı sedef ve cinsel gücü artıran yakut ikinci sırada yer alıyor. Bunların değersiz taşlarla mozaikleştirilmeside en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.Sedef taşı yaralara ve hastalıklara karşı kullanıldığı için banyoya veya sehpalara koymak daha iyi geliyor. Toplantı masalarında veya işyerlerinde kalsedon taşı kullanmak iş yerindeki enerjiyi yükseltiyor. Toplantıda rahat konuşma olanağı veriyor.

Check Also

KOCAELİ NİŞ ALÇIPAN UYGULAMA

KOCAELİ NİŞ ALÇIPAN UYGULAMA Niş, mimari yapılarda duvar içinde bırakılan oyuklara verilen addır.Kelimenin kökeni Fransızca …

KOCAELİ DEKORASYON

KOCAELİ DEKORASYON Dekorasyon hayallerinizi usta elleri ve engin tecrübesiyle seçtiğiniz mekanlarda gerçeğe dönüştürüyor. Kaliteli hizmet …

Call Now ButtonHizmet İçin Ara