Kocaeli Müstakil ev yapımı

Kocaeli Müstakil Ev Yapımı | Müstakil ev yapmak ne kadara mal olur? Bu soru, birçoğumuzun aklındaki deli sorulardan biri. Durum böyle olunca da, detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor değil mi?

İşte bugünkü yazımızda, sizin yerinize o araştırmayı biz yaptık. Size düşense dikkatlice okuyup, karar vermek.

Kocaeli Müstakil Ev Yapımı Bundan sonra binanızda kullanacağınız iç tasarım malzemeleri 1 sınıf 2 ci sınıf olarak her tür malzemeyi kullanabilirsiniz kullandığınız marka ve model olarak müstakil yapacağınız evin maliyetleri anahtar teslimi inşaat olacak şekilde maliyetler ortaya çıkacaktır

İzmit anahtar teslimi |  müstakil ev yapımında imara durumundan itibaren geri kalan kısımları zemin etüdü, projeler, şantiye elektriği ve şantiye suyu müracaatları, kanal durum belgeleri, harita ve etüt işlemleri, inşaat ruhsatı, kazı ruhsatı, istinat duvar projeleri, hafriyat kazı çalışması, döküm sahası çalışmaları yapıldıktan sonra ruhsat çıkış tarih başlangıcı ile kaba inşaat temeline başlanır.

sırasıyla demir kalıp beton ve duvar malzeme ve işçilikleri yapılır. Kaba inşaat bitiminde müstakil eviniz için ince malzeme ve diğer malzeme ve montaj malzemeleri seçildikten sonra ince işçilikler devam eder.

Bahçeli müstakil köy evi inşaatı, doğal kesme taş kullanılarak yapılmaktadır. Yeşil doğanın içerisinde köy evi yapımı maliyeti projenin kapsamına göre belirlenmektedir. Özel müstakil konut niteliği olduğundan istenildiği gibi proje planı oluşturulabilir. Köy evinin oda, salon, mutfak, banyo sayısı isteğe göre belirlenebilmektedir. Köy evi inşaat alanı hesaplandıktan sonra kalan arazinin bahçe kullanımına ayrılmaktadır. Köy evinde bahçede ağaç ekmek, meyve, sebze yetiştirmek mümkündür.

Köy evi modelleri üç farklı yapı malzemesi kullanılarak inşa edilmektedir. Doğal taş köy evi, betonarme köy evi, ahşap köy evi inşaatı yapılabilmektedir. Tek katlı, iki katlı köy evi proje planı uygulanabilmektedir. Köy evi temeli düz zemine sahip arazi üzerine oturtularak sağlam temel inşaat alanı oluşturularak yapılır. Doğal kesme taş köy evi, yaz, kış kullanımına uygun ev modelidir.

Taş köy evleri yazın serin, kışın sıcak olma özelliğiyle köylerde tercih edilen ev tipidir. Doğal taş evin en büyük özelliği soğuk, sıcak havalarda uyumlu ısıyı sağlayabilmesidir. Betonarme köy evi, tuğla, briket, kiremit kullanılarak yapılan ev modelidir. Tek katlı betonarme köy evi genel olarak çok tercih edilen ev tipidir. Ahşap köy evi yazın kullanılan ev modelidir. Yeşil ormanlık alanın yoğun olduğu bölgelerde kullanılması yaygındır.

Turizm tatil bölgesi yerleşim yerlerinde köy evleri yazlık evler amacıyla yapılmaktadır. Doğal köy evi projeleri yaz tatilini geçirmek isteyenlere yönelik yapılan konutlardır. Kişiye özel müstakil köy evi projesi kendine ait arazisi olan istenildiği gibi kullanım hakkına sahip konut tipidir. Köy evi yaptırmak isteyenlere hizmet veren firmamız, taş ev, betonarme ev, ahşap ev modeli seçenekleriyle inşaat yapmaktadır.

Köy evi arsası, yapı ruhsatı, kaba, ince inşaat, dış cephe kaplama, iç dekorasyon, bahçe düzenlemesi, havuz yapımı, ahşap kamelya işlerinin tamamı yapılarak köy evi teslim edilmektedir. Hazır satılık köy evi fiyatları yaptırmak istediğiniz evin maliyetini öğrenmenize yardımcı olabilir. Özel köy evi yapımı maliyet fiyatı almak için teklif isteyebilirsiniz.

Comments are closed.