Kocaeli Ofis tadilatı

Müşterilerinizin ofisinize geldiğinde ki ilk izlenimi çok önemlidir ve kendi iş ortamızda rahat ve verimli çalışabilmeniz için istediğiniz özellikler doğrultusunda ofis tadilat ve dekorasyonu yapılması gerekmektedir.

Ofis dekorasyonunda sürprizlerle karşılaşmamak için fikirlerinizi dinliyoruz ve kendi fikirlerimizi size sunuyoruz. Ofis tadilatı ve dekorasyonunda kullanılacak malzemeler görüşüldükten sonra maliyet çalışmamızı gönderiyoruz,teklifimiz kabul edildikten sonra 3 boyutlu görsel çalışmalarımızı müşterilerimize gösterdikten ve beğendirdikten sonra uygulama aşamasına geçmekteyiz. Ofisinizin her türlü tadilat,dekorasyon, anahtar teslim işler, mobilya,dolap ve tesisat işleriniz vb. bütün iş kalemlerini profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmaktayız.

Ev veya ofis fark etmeden her türlü tadilat hizmetleri için firma olarak müşterilerimize hizmet sunduğumuzdan gerekli taleplerde itina ile değerlendirilmektedir. Çatıdan başlayarak, tavan, duvar ve yer olarak tamamlayacağımız tadilatlarda, özel isteklere önem verilip, binanın cephe durumuna göre fikir de sunmaktayız. Güneş ve rüzgârın mekâna yansıması, çatının veya duvarların seçiminde önem taşıyacağından çatıda daha korunaklı duvarlarda izole ve renk seçimlerinde dikkat vurgulanarak müşterilere gerekli açıklamalar yapılmaktadır. Anlaşma çerçevesinde, firmamızın ekip ve ekipmanlarını kullanarak, alanın büyüklüğü ve genişliği yapılacak işlem göz önünde bulundurularak, tahmini bitiş süresi ile ilgili bilgi verilmektedir. Tadilat hizmetleri, mutfak, banyo, ya da dış cephe gibi ayrımlarla da yapılabildiğinden ihtiyaç duyulan bölgelere göre de ayrılabilmektedir.

Tadilat yapılırken kullanılan malzemeler konusunda firmamız hassas davrandığından, sağlık açısından sorun teşkil etmeyen ve uzun süre dayanıklı malzemeleri tercih etmektedir. Çalışma esnasında uygun güvenlik önlemleri alınarak, çalışanların veya ev halkının zarar görmemesi sağlanır. Yapılan her işlemle eskisinden çok daha temiz ve kullanışlı mekânlar yaratılma hedeflenmekte ve sonuç için yoğun çaba harcanmaktadır.

Müşteriye ön bilgi sunulmadan hiçbir tadilat işlemi yapılmadığından kötü sonuçların ortaya çıkıp, her iki tarafın moral bozuntusuna girmesi engellenmiş olur. Ortak fikir birliğine önem veren firmamızda, zaman zaman müşteri taleplerine uymayan sonuçlar için sebep ve nedenleri hakkında bilgilendirme yapıldığından, memnun edici olumlu sonuçlar alınmaktadır. Olumsuz ısrara gerek kalmadan her iki taraf için olumlu değerlendirmelerle sonuca ulaşılmaktadır. Firmamıza yapılacak her türlü tadilat