KOCAELİ DEKORASYON

KOCAELİ DEKORASYON

Dekorasyon hayallerinizi usta elleri ve engin tecrübesiyle seçtiğiniz mekanlarda gerçeğe dönüştürüyor. Kaliteli hizmet ve kaliteli işçilik anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Dekorasyon, dizayn, ustalık ve yenilikçi yaklaşım anlayışı ile bütünleştiğinde ortaya kalite çıkar. Ve bilinir ki ticaret sektöründe zirvede olabilmenin tek koşulu yenilikçi yaklaşım anlayışıdır. Ve kaliteli her proje de beraberinde ticari ünvanımıza yeni bir başarı rozeti kazandırır. Zanaatkar ellere sahip usta personelimiz ile mekanlarınızı hayal ettiğiniz gibi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Uygun fiyat garantimiz ve zamanında teslim ilkemizdir. Biz “KOCAELİ DEKORASYON” olarak belli prensiplerle çalışırız. Müşterilerimizle gerek alçı dekorasyon birimlerinde, gerekse tadilat, tamirat alanında keşif çıkartırız. Müşterimizin bizden istediklerini aşamalandıp kendimize bir yol haritası oluştururuz.

Yaşam alanlarınızı daha pozitif, daha neşeli, daha enerji dolu vizyonu geniş alanlara dönüştürmek için…
Evinizin, ofisinizin, iş alanlarınızın içinde esmeye başlayan değişim rüzgarını hissedin. Her yeni gelen gün, dünün yerini alırken yaşadığımız alanlarda da tercihlerimizi yenilikten yana kullanalım. Daha kaliteli, daha özgür ve farklı…

KOCAELİ DEKORASYON; Kartonpiyer, Alçıpan Asma Tavan, Gizli Işık – Spotlu Kartonpiyer, Tv Ünitesi – Niş, Kemer, Alçıpan Bölme Duvar – Duvar Giydirme, Saten Boya, İzalasyon, Tadilat – Tamirat, Dış Cephe Boya, Plastik Boya çalışmalarıyla yıllardır güvenle hizmet sunmaktadır.

Değerli müşterilerimiz; size kaliteli ve kesintisiz hizmet verebilmemiz için Galeri menüsü altında, ilgilendiğiniz bölümü tıkladığınızda karşınıza o bölümle ilgili küçük resimler gelicektir. Küçük resimlerin üzerine tıkladığınızda resimleri büyük ölçeklerde görebilirsiniz. Beğendiğiniz resimlerin sol üst kısımlarında kemer-102 şeklinde resim adlarıyla bize mail atarsanız yanılma payımız olamayacaktır.