Kocaeli montalama fiyatları

Kocaeli Mantolama Fiyatları Mantolama metrekare (m2) birim fiyatları, dış cephe mantolama fiyatları sayfası. Sayfamızda dış cephe yalıtım fiyatlarını ve Mantolama markaları fiyatlarını bulabilirsiniz. Mantolama yaptırmak ve fiyat araştırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm mantolama markalarını ve markaların ürünlerini karşılaştırma şansını bulacaksınız. İstediğiniz marka malzeme ve işçilik dahil veya hariç tüm mantolama fiyatları burada. Ayrıca mantolama malzemeleri ve mantolamanın faydalarını da bulacaksınız.

Dış cephe mantolama binalarda ısının korunumu amacıyla yapılmaktadır. Mantolama bu amacını yüksek oranda gerçekleştirir. Fakat mantolama maliyeti yüksek fiyatlar ortaya çıkarabilir. Biz size en uygun dış cephe mantolama fiyatlarını sunacağız. Mantolama firmalarının uygun fiyatlarını burada bulabilir ve uygun fiyata mantolama yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada tüm mantolama markaların metrekare m2 birim fiyatlarını bulabilirsiniz. Tüm mantolama markaları ve fiyatları tek bir sayfada. Mantolama hakkında bilgi vermek gerekirse, mantolama ısı, su ve ses yalıtımını içeren izolasyon sistemidir. Mantolama, ısı izolasyonunda, ısıtma ve soğutma giderlerinde %50’den fazla tasarruf sağlamaktadır. Mantolama ve mantolama malzemeleri yüksek yoğunluktaki straforların, polistren bazlı, izolasyon içerikli yapıştırıcı ve sıvalarla dış cephe uygulanması ile gerçekleşmektedir. Mantolamanın ömrü, doğru uygulama ve kullanımı sonucunda bina ömrü ile eşdeğerdir.

MALZEME

AÇIKLAMA

EPS mantolama malzemesi

EPS: Expande Polistren Köpük, Genleştirilmiş Polistiren Köpük (EPS-Expanded Polystyren Foam), stiren monomerin polimerizasyonuyla petrolden elde edilen, köpük haldeki kapalı gözenekli tipik olarak beyaz renkli bir termoplastik malzemedir.
Malzeme+işçilik uygulama fiyatları için TIKLAYIN!

 

XPS mantolama malzemesi

XPS: Homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan eps ye göre daha sert köpük malzemelerdir. XPS’in hammaddesi olan polistren, ekstrüzyon işlemi ile hat boyunca istenilen kalınlıkta çekilir. Sürekli bilgisayar kontrolünde yapılan bu üretim sayesinde homojen balpeteği görünümünde, kararlı bir hücre yapısı elde edilir. Hücreler bütün yüzlerinden birbirine bağlıdır. Hava hücrelerin içine hapsedilmiştir. Hareketsiz kuru hava ile; bilinen en mükemmel ısı yalıtımı sağlanmaktadır.Malzeme+işçilik uygulama fiyatları için TIKLAYIN!

 

TAŞYÜNÜ mantolama malzemesi

Taş yünü, volkanik kayaçlardan tedarik edilen minerallerin çok yüksek sıcaklıklarda eritilip elyaf haline getirilmesiyle üretilir. Taş yünü, uygulandığı yapılarda ısı ve ses yalıtımı sağlar. Ayrıca yangına karşı çok dayanıklı ve su iticiliğiyle iyi bir yalıtım malzemesidir. Malzeme+işçilik uygulama fiyatları için TIKLAYIN!

 

FİBER CEMENT dış cephe kaplama malzemesi

FİBER CEMENT: Fiber cement bir dış cephe kaplama malzemesi olup aslında beton ve ahşap lifinin özel bir karışımla karıştırılarak elde edilen bir plakadır. Tek başına ısı yalıtımı yapmaz! Ancak cephe kaplanırken arasına taşyünü konur ve taşyünü mantolama özelliği alır. Malzeme+işçilik uygulama fiyatları için TIKLAYIN!