Ana Sayfa / Çevre Düzenleme / Kocaeli parke Taşı

Kocaeli parke Taşı

Kocaeli parke Taşı

Konut ya da işyeri gibi birçok alanın tabanını döşemek amacıyla çeşitli boyutlarda ince ya da uzun şekilde yapay malzemelerle belirli bir düzene yerleştirilmek üzere Kocaeli parke taşı uygulaması yapılmaktadır. Doğa ile iç içe çevreye duyarlı ürünler olarak birçok alanda karşımıza çıkan parke taşları her türlü açık ya da kapalı yerlerde dekoratif renk ve desen çeşitleri ile çevre düzenlemelerinde kullanılmaktadır. Parke taşları genelde okul, apartman, site, hastane, iş merkezi otoparkları, bahçe, park, yürüyüş yolları ve meydanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan parke taşları sağlam ve dayanıklı olmakla birlikte çok fonksiyonlu özelliklere sahiptir.

Doğa şartlarına uygun olacak şekilde her türlü ağır yüke dayanma kapasitesine sahip olan parke taşları donma ve kayganlık risklerini de ortadan kaldırmaktadır. Erozyon kontrollü alanlar, endüstriyel sahalar, cadde ve kaldırımlarda da Kocaeli parke taşı uygulamaları tercih edilmektedir. Şehir kültürünün oluşturulmasında da büyük önem taşıyan parke taşları estetik ve daha güzel bir görünüm oluşturmak açısından da mekâna farklı bir önem katmaktadır. Modern şehir dokusunun oluşturulmasında önemli bir etkiye sahip olan parke taşları hem görselliği hem de işlevselliği ile doğada karşımıza çıkmaktadır. Parke taşları aynı zamanda döşendiği yerden tekrar sökülebilme ve kullanılabilme özelliğine sahip olmasından ötürü altyapı çalışmalarında da büyük kolaylık sağlayarak maliyeti de en aza indirir.

Her tülü yağmur, kar, donma ve kayma gibi hava koşullarına karşı da güvenli bir çözüm sunan parke taşları kolay tamiri ile de ideal bir çözüm sağlamaktadır. Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü olarak tercih edeceğiniz İzmit parke taşı uygulamaları bulundukları alanları da daha güvenli bir hale dönüştürerek görünüm açısından da estetik bir duruş sağlar. Küçük ya da büyük alanlarda mimari dokusu ile şık bir görünüm oluşturan parke taşları geleneksel tarihi dokuyu yansıtmak içinde ideal bir çözüm sunmaktadır. Çevre ile uyum sağlayarak kolayca uygulanan parke taşı çeşitli renk, doku ve desene sahip ekonomik bir üründür.

Son teknolojik makinelerde bilgisayar destekli ortamlarda üretimi yapılan parke taşları istenilen şekil ve tiplerde kalıpta preslenerek imal edilmektedir. Teknik özellikleri bakımından yüzey aşınmasına karşı dirençli bir yapıda olması ile birlikte su ve donmaya karşı da etkili olan Kocaeli parke taşı uygulamaları dayanıklılık bakımından da istediğiniz çözümü sizlere sağlamaktadır. Bulunduğu alana göre istediğiniz özelliklerde ve boyutta üretimi yapılabilecek olan parke taşları çeşitleri bakımından da sizlere en uygun seçenekleri beraberinde getirir. Çeşitleri bakımından da alternatif olarak birbirinden farklı uygulamayı içinde barındıran parke taşları pratik, sağlam, dayanıklı ve sürekli kullanım özellikleri ile ekonomik bir çözüm sağlar. Dekoratif canlı renkleri ve çok fonksiyonlu özellikleri ile parke taşları sizlere geniş kullanım alanı sunmaktadır.

Check Also

Kocaeli havuz tadilatı

KOCAELİ HAVUZ TADİLATLARI

KOCAELİ HAVUZ TADİLATLARI Yüzme havuzlarıda diğer tüm yapılar gibi zaman içersinde tamirat ve tadilata ihtiyaç …

HAVUZ YAPINDAN DİKKAT EDİLECEK UNSURLAR

HAVUZ YAPINDAN DİKKAT EDİLECEK UNSURLAR Yüzme havuzu tasarımında biçim ve boyut tesbiti, havuzun umuma acık …

BARBEKÜLÜ KAMELYAMODELİ

Kocaeli Ahşap Kamelya İmalatı : 0262 606 0767

Basit ve yapı itibari ile anlamsız olarak algılanabilecek olan bu yapı, aslında insanların bir nevi …

Bahçe yol bordur Çalışması

Bahçe yol bordur Çalışması Kocaeli Çevre Düzenleme | Çeşitli özelliklere sahip doğal , kültürel ve …

KİLİT PARKE TAŞI UYGULAMALARI

KİLİT PARKE TAŞI UYGULAMALARI Kocaelide kaldırım yol bahçe düzenlemeleri villa bahçeleri bina otopark ve giriş …

Kocaeli çevre düzenleme

Kocaeli Çevre Düzenleme

Kocaeli Çevre Düzenleme Kocaelide kilit taşı parke bordur işçilikleri,bahçe ve yol düzenlemeleri,kaldırım çalışmaları,bina ve site …

Kocaeli kilit taşı parke uygulama

Kocaeli kilitli taş ve Bordür Döşeme İşçilik

Kocaeli kilitli taş ve Bordür Döşeme İşçilik Kilitli taş döşeme yapılacak alan öncelikle temizlenir.otlanma olmuşsa …

Kocaeli çevre düzenleme peysaj çalışmaları

Kocaeli çevre düzenleme peysaj çalışmaları Kocaelide her alanda çevre düzenleme yol bahçe düzenlemeleri,villa bahçeleri park …

Call Now ButtonHizmet İçin Ara