Ana Sayfa / TAŞ EV MODELLERİ / Taş Ev Modelleri
Taş Ev Modelleri

Taş Ev Modelleri

Taş ev modelleri  Doğal taşlardan yontularak yapılan doğal taş evlerdir maliyet olarak diğer konut inşaatlarından pahalı fakat görüntü ve kullanım açısından çok farklı ve sağlıklı ortamlar yaratır kışın sıcak yazın ise serin ve rutubetsiz ortamlar sağlar.

Bakım ve kullanımı gayet kolay olup çok fazla masraf gerektirmemektedir her plan ve projeyi uygulayabiliyoruz süper lüks taş evler dubleks taş evler tek katlı taş evler olarak da uygulanabilir  bağ evi orman evi çiftlik evi olarak ta kullanılabilir.

Taş Ev Modelleri

Taş Ev Modelleri taş ev çalışmalarımız devam ediyor. Taşı şekilden şekle getiren ustalarımızla taş evlerinizi biz yapıyoruz  siz keyfini yaşayın…Taş ev modellerimizden beğendiğiniz modelleri dış görünümünü bozmadan iç dizaynını sizin istediğiniz şekilde tasarlıyoruz. Taş ev modelleri ile ilgili bir çok farklı taş ev modellerimizi tercih edebilir.

İç görünüm iç detaylar ile ilgili  bilgi alış verişi yapabilirsiniz,İç donatım projelerini taslak olarak görebilir üzerinde istekleriniz doğrultusunda değişiklik yapabilirsiniz

Hizmet İçin Ara