Taş Ev Tasarımları | Taş Ev Projeleri

Taş Ev Tasarımları | Taş Ev Projeleri  Aşağıda, evinizin tasarımına geçmeden önce dikkate almanız gereken en önemli yönleri detaylandırıyoruz. İyi bilgilendirildiyseniz, kesinlikle daha az hata yaparsınız ve mükemmel bir konut planı alır

Taş Ev Tasarımları

Taş Evinizin tasarımında Tecrübeli firmaları tercih edin
Malzemeyi iyi seçin , araştırma özelliklerini ve her seçeneğin özelliklerini. Evin bulunduğu bölgenin iklimini düşünün.

Taş villanız da Boşlukları iyi dağıtın , güzelliğin sırrı orantılıdır. Farklı odaların büyüklüğü orantılı olmalı, belirli bir uyum sağlamalı ve her şeyden önce günlük yaşamı rahatlıkla geliştirmek için yeterli olmalıdır. Çok büyük ve diğerleri çok küçük olan odalar yaratmak yaygın bir hatadır.
Taş ev için Tuvaletler ve banyoların yerini düzgün bir şekilde dağıtın , bunlar oturma odası ve mutfak gibi ortak alanlardan erişilebilir olmalıdır.

Taş evler de Koridorlar ve yararsız alanlardan kaçının . Evden bir boşluktan diğerine mantıksal ve basit bir geçiş sağlayan akışlı bir ev oluşturun .

Taş  Evinizi profesyonel gibi tasarlayın
Taş ev yaptırırken İhtiyaçların bir listesini yapın, gelecek hakkında düşünün
Aile birimini kaç üye oluşturuyor? Aile gelecekte büyüyecek mi? Evin için ne istiyorsun? Aile ve arkadaşlar için etkinlikler ve partiler düzenlemeyi planlıyor musunuz? Bir ofis veya işyerine mi ihtiyacınız var? Yaşam alışkanlıklarınızla ilgili soru ve cevapların listesini, oda sayısını ve ihtiyaç duyduğunuz evin özelliklerini belirleyin. Bir mimarın yapacağı ilk şey bu.

Taş evler de Tasarıma düşük tavanlar eklemek tercih edilir , çünkü daha sıcak ve dostça ortamlar oluşturur. Yüksek tavanlar soğuk alanlar yaratır ve bir evin iletmesi gereken ev hissini desteklemez.
Evin farklı bağımlılıklarının vizyonunu engelleyen unsurlardan kaçının , cam duvarlar mükemmel bir seçenektir.

Taş Evin aktivitesi için merkezi bir referans noktası belirleyin . Bu aynı zamanda aile alışkanlıklarına da bağlıdır. Geçmiş zamanlarda şöminenin etrafında ev toplantıları düzenlendi, daha sonra televizyon ana mekânı işgal etti.

Bugün hâlâ öyle, ama televizyonun internet bağlantısı olmalı ya da tam tersine bu liderliği gerçekleştirmesi karmaşık hale gelecektir.
Taş evlerde Evi donatmak istediğiniz mobilyaların özelliklerini göz önünde bulundurun .

Taş evde Yeterli oda yok mu? Boşlukların kullanımını paylaşabilirsiniz. Örneğin, hem ofis hem de misafir odası olarak hizmet veren bir odaya sahip olabilirsiniz.
Taş evler de Yaratıcı fikirleri birleştirin ; Tavan fanları etkilidir ve böcekleri uzak tutmaya yardımcı olur. Puflar kanepeler, hamaklar, Bali yatakları dinlenecek orijinal yerlerdir.

 Taş evlerde Çatı katı , evin tasarımına büyük bir değer katan dekoratif bir unsur olduğu kadar ışık ve doğal havalandırmayı da etkiliyor.