Ana Sayfa / Kocaeli inşaat / Taş Ev Tasarımları
göksallar inşaat taş evleri
göksallar inşaat taş evleri

Taş Ev Tasarımları

Aşağıda, evinizin tasarımına geçmeden önce dikkate almanız gereken en önemli yönleri detaylandırıyoruz. İyi bilgilendirildiyseniz, kesinlikle daha az hata yaparsınız ve mükemmel bir konut planı alır

Taş Ev Tasarımları

Taş Evinizin tasarımında Tecrübeli firmaları tercih edin
Malzemeyi iyi seçin , araştırma özelliklerini ve her seçeneğin özelliklerini. Evin bulunduğu bölgenin iklimini düşünün.

Taş villanız da Boşlukları iyi dağıtın , güzelliğin sırrı orantılıdır. Farklı odaların büyüklüğü orantılı olmalı, belirli bir uyum sağlamalı ve her şeyden önce günlük yaşamı rahatlıkla geliştirmek için yeterli olmalıdır. Çok büyük ve diğerleri çok küçük olan odalar yaratmak yaygın bir hatadır.
Taş ev için Tuvaletler ve banyoların yerini düzgün bir şekilde dağıtın , bunlar oturma odası ve mutfak gibi ortak alanlardan erişilebilir olmalıdır.

Taş evler de Koridorlar ve yararsız alanlardan kaçının . Evden bir boşluktan diğerine mantıksal ve basit bir geçiş sağlayan akışlı bir ev oluşturun .

Taş  Evinizi profesyonel gibi tasarlayın
Taş ev yaptırırken İhtiyaçların bir listesini yapın, gelecek hakkında düşünün
Aile birimini kaç üye oluşturuyor? Aile gelecekte büyüyecek mi? Evin için ne istiyorsun? Aile ve arkadaşlar için etkinlikler ve partiler düzenlemeyi planlıyor musunuz? Bir ofis veya işyerine mi ihtiyacınız var? Yaşam alışkanlıklarınızla ilgili soru ve cevapların listesini, oda sayısını ve ihtiyaç duyduğunuz evin özelliklerini belirleyin. Bir mimarın yapacağı ilk şey bu.

Taş evler de Tasarıma düşük tavanlar eklemek tercih edilir , çünkü daha sıcak ve dostça ortamlar oluşturur. Yüksek tavanlar soğuk alanlar yaratır ve bir evin iletmesi gereken ev hissini desteklemez.
Evin farklı bağımlılıklarının vizyonunu engelleyen unsurlardan kaçının , cam duvarlar mükemmel bir seçenektir.

Taş Evin aktivitesi için merkezi bir referans noktası belirleyin . Bu aynı zamanda aile alışkanlıklarına da bağlıdır. Geçmiş zamanlarda şöminenin etrafında ev toplantıları düzenlendi, daha sonra televizyon ana mekânı işgal etti.

Bugün hâlâ öyle, ama televizyonun internet bağlantısı olmalı ya da tam tersine bu liderliği gerçekleştirmesi karmaşık hale gelecektir.
Taş evlerde Evi donatmak istediğiniz mobilyaların özelliklerini göz önünde bulundurun .

 

 

Taş evde Yeterli oda yok mu? Boşlukların kullanımını paylaşabilirsiniz. Örneğin, hem ofis hem de misafir odası olarak hizmet veren bir odaya sahip olabilirsiniz.
Taş evler de Yaratıcı fikirleri birleştirin ; Tavan fanları etkilidir ve böcekleri uzak tutmaya yardımcı olur. Puflar kanepeler, hamaklar, Bali yatakları dinlenecek orijinal yerlerdir.

 Taş evlerde Çatı katı , evin tasarımına büyük bir değer katan dekoratif bir unsur olduğu kadar ışık ve doğal havalandırmayı da etkiliyor.

Check Also

Şömineli Kaloriferli Soba Modelleri 

Şömineli Kaloriferli Soba Modelleri 

Şömineli Kaloriferli Soba Modelleri Şömineli Kaloriferli Soba Modelleri ürünlerimiz doğalgaz fiyatlarının artması ile ve doğalgazın ulaşamadığı …

Taş evlerde sulu şömine sistemleri

Taş evler de ısınma – (Sulu Şömine Modelleri

Taş evler de ısınma  (Sulu Şömine Modelleri) Taş evler de ısınma Kalorifer şömine modelleri haznesi …

inşaat-birim-fiyatları

İnşaat Yapım Fiyatları Ne Kadardır

İnşaat yapımında inşaat fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında da inşaatın yapı türü gelmektedir. …

Kocaeli Makine ile hafriyat ve kazı

Kanal kazma Kanal genişliğine uygun kepçe takılır ve paletler kazılacak kanala paralel ayarlanarak verimli kazma …

ÜST YAPI İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ HİZMETLERİMİZ

ÜST YAPI İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ HİZMETLERİMİZ Aşağıdaki inşaat yapım işlerimiz için firmamızdan anahtar teslimi yada kısmi …

İnşaat Yapım Fiyatları

İnşaat Yapım Fiyatları İnşaat Yapım Fiyatları için lütfen bize ulaşın İnşaat Yapım Fiyatları Projenize, temel …

inşaata başlarken takip edilmesi gerekenler

İnşaat’a Başlarken

İnşaat prosedürleri, teknik hizmetler ve yapım zinciri detayları İnşaat, baştan sona yüzlerce prosedür gereken bir …

İnşaat Kereste Fiyatları 2018 güncel listesi 

İnşaat Kereste Fiyatları 2018 güncel listesi sitemiz editörlerince gerekli piyasa araştırmaları yapılarak siz değerli takipçilerimizin bilgisine …

2018 Yılı Çimento Fiyatları

2018 Yılı Çimento Fiyatlar, Çimento Torba Fiyatları, 2018 Yılı Torba Çimento Fiyatları, Beyaz Çimento Fiyatları, …

Güncel demir fiyatları

Güncel demir fiyatları ne kadar? Son dönemde hızlı bir artış içinde olan demir fiyatlarını haberimizde bulabilirsiniz. …

Hizmet İçin Ara