Hafif çelik ev fiyatları

Hafif Çelik Evler | Hafif çelik yapının teknolojisi ve ürün konfigürasyonu çok olgundur ve sanayileşme derecesi yüksektir. Son 100 yılda Kuzey Amerika’da inşaat teknolojisi ve yapı malzemeleri endüstrisinin gelişiminin kristalleşmesidir. Bina yapısında kullanılan galvaniz sac mükemmel korozyon direncine ve dayanıklılığa sahiptir.

Hafif çelik yapının sismik performansı, geleneksel beton ve tuğla beton evlerden çok daha üstündür. Aynı zamanda hafif çelik yapının hafif olması nedeniyle birim alan ağırlığı, aynı alandaki tuğla-beton yapının ağırlığının sadece 1 / 4’ü kadardır, bu nedenle temel işlemi basittir ve kullanım için uygundur. çoğu jeolojik koşullar. Çelik yapı evler artık ahşap yapı evler gibi termit tehlikeleri konusunda endişelenmiyor.

Yapıda kullanılan çelik malzemelerin tamamı fabrikada işlendiği için hafif çelik yapı villanın yapısal doğruluğu oldukça yüksektir. Bir villanın yapısal sistemi on binlerce bileşenden oluşur ve her bileşenin ortalama hatası 2 mm’den azdır, bu da evin kalitesinin geleneksel inşaat yöntemlerinin ötesinde olmasını sağlar. Ek olarak, soğuk şekillendirilmiş ince duvarlı hafif çelik yapı, geleneksel tuğla beton binalara kıyasla kışın sıcak, yazın serin, neme ve küflenmeye karşı dayanıklıdır.

Hızlı kurulum, zengin şekil, geniş etkili alan, düşük karbon ve çevre koruma gibi birçok avantajı vardır. Hafif çelik yapı düşük katlı sivil konut binalarının inşaat teknolojisi, ülkenin inşaat sektörüne olan endüstriyel yönelimi ile uyumludur ve politika ve teknolojide her düzeyde ilgili devlet daireleri tarafından desteklenmiştir. Yapısal çelik çerçeve ve cıvataların tümü yüksek galvanizli korozyon önleyici işlemlerdir (galvanizli 180 g / veya daha fazla, 350 g /’ye kadar özel), ana yapı 50 yıllık yapısal güvenlik tasarımını karşılar. Duvarlar, çatılar,

Mukavemet: Soğuk şekillendirilmiş ince cidarlı çelik yapı oldukça yüksek mukavemet ve sertliğe sahiptir. Ana sebep, bileşenlerin ortak hareketi ve bileşik etkisidir. Bileşenlerin ortak hareketi, yük aktarımı için çeşitli yollar sağlayabilir ve bileşenlerin bileşik hareketi, kaplama paneli (Ou Şarkı panosu) ve çelik yapı çerçevesi birbirine bağlandığında, kaplama paneli ve çelik yapı anlamına gelir. çerçeve, yapıya etki eden yükü birlikte taşıyabilir ve iletebilir. Güçlü uyum ve dayanıklılık

Soğuk şekillendirilmiş ince duvarlı çelik yapı ev sistemi, büyük sıcaklık değişimlerinin olduğu alanlar, yağmurlu, karlı ve rüzgarlı alanlar veya yüksek nem, deprem etkisi ve engebeli araziler gibi çeşitli ortamlar için uygundur (örneğin: adalar, düz zeminler), Eğimler, dağlar, çöller vb.). Ayrıca yüksek nem ve kuvvetli rüzgar alan bölgelerde uygun dayanıklılığı sağlamak için çeşitli iç ve dış dekorasyonlarla tasarlanıp inşa edilebilir.

Hafif çelik villaların genel performans avantajları

1. Geleneksel yapı malzemelerini değiştirin

Konut sektörünün sanayileşmesini gerçekleştirin ve insan yaşam ortamını iyileştirin. Ultra hafif çelik gövde, yalnızca geleneksel konut modelinin yerini almakla kalmaz, aynı zamanda endüstrileşmiş üretim yapı malzemelerini de kullanabilir, ahşabı çelikle değiştirebilir, tuğlaları çelikle değiştirebilir ve betonu çelikle değiştirebilir. Çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan konutlar, 21. yüzyılda insan yaşam ortamını iyileştiriyor. En iyi ürün.

2. İdeal ısı yalıtım performansı

Ultra hafif çelik yapı konut, küçük sıcaklık değişiklikleri ve düşük ısı kaybı ile tamamen kapalı bir ısı yalıtımı ve nem geçirmez sistem benimser. Kış ve yaz aylarından bağımsız olarak rahat bir yaşam ortamına sahiptir. Dış ortam 0 ° C, iç ortam hala 17 ° C’nin üzerinde tutulabilir; Dış ortam sıcaklığı 30 ° C’ye ulaştığında, iç ortam sıcaklığı yalnızca yaklaşık 21 ° C’dir.

3. Önemli enerji tasarrufu etkisi

Ultra hafif çelik yapı konut, düşük ısı iletimine, iyi ısı yalıtım performansına ve olağanüstü enerji tasarrufu etkisine sahiptir. Tuğla-beton yapılı evlere kıyasla% 70’den fazla enerji tasarrufu sağlayabilir ve kışın ve yazın klima ekipmanı% 30’dan fazla elektrik tasarrufu sağlayabilir. Şu anda önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayan bir konut ürünüdür.

4. Mükemmel ses yalıtım performansına sahiptir

Gerçek ölçüm sonuçları, dış ortam 80 desibel olduğunda, iç ortamda sadece 40 desibel olduğunu göstermektedir. (80 desibel gürültülü ve 40 desibel sessiz bir ofis ortamıdır

5. Dayanıklılık

Ana yapı, araba kabuğu için 0,8-1,2 mm kalınlığında çelik levha kullanır. Çinko ve alüminyum her iki tarafta iyi korozyon önleyici performans, yüksek mukavemet ve mükemmel dayanıklılık ile kaplanmıştır. Deneysel sonuçlar, ultra hafif çelik yapının ana gövdesinin dayanıklılığının 50 yıldan fazla sürebileceğini doğruladı.

6. Üstün sismik performans

İyi genel sertlik, yüksek mukavemet, hafiflik ve güçlü deforme olabilirliğe sahip ultra hafif hafif çelik yapı binası. Binanın öz ağırlığı, tuğla-beton yapının sadece beşte biridir, sismik performansı tuğla-beton yapının 4 katından fazladır ve saniyede 70 metre kasırgaya dayanabilir, böylece can ve mal etkin bir şekilde korunabilir.

7. İnce duvar, geniş alan, değiştirme özgürlüğü

Ultra hafif çelik yapı binası, kutu tipi bir yapısal yük taşıma sistemini benimser. Plan ve mekan özgürce tasarlanmıştır. Geniş alan, kirişler ve sütunlar yok, temiz ve cömert iç mekanlar ve plan düzeni keyfi. Dilediğiniz zaman oda sayısını artırabilir, oda büyüklüğünü değiştirebilir ve fonksiyonları kullanabilirsiniz. Tuğla-beton yapı duvarının kapladığı alanı% 60’tan fazla azaltabilir, kullanım alanını etkin bir şekilde artırabilir ve kullanıcının yatırım maliyetini düşürebilir.

8. İnşaat hızı hızlıdır, süresi kısadır, verimliliği yüksektir ve mevsimden etkilenmez.

9. Fabrika üretimini herkes gerçekleştirebilir. Hafif çelik yapı evler, evlerin tam fabrika üretimini gerçekleştirir ve şantiyede birleştirilir ve kurulur, bu da yerinde inşaatın yoğunluğunu azaltır ve inşaat verimliliğini ve proje kalitesini artırır. İnşaat sırasında önce topluluk ortamı kurulabilir daha sonra konut inşa edilebilir ve konut alıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tam anlamıyla tasarlanıp imal edilebilir. Bunların arasında iç dekorasyon da genel tasarım sayesinde tek seferde tamamlanabilir.

10. Yapının atık kullanım oranı% 85 olup gerçek bir çevre dostu yapı malzemesidir. Bu tür ultra hafif çelik yapı konutları, kapsamlı maliyet açısından iyi bir performans-fiyat oranına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda tuğla-beton çerçeve yapısının kıyaslayamayacağı üstünlüğe de sahiptir.

Hafif çelik villalar için bakım malzemelerinin özellikleri

Ou Şarkı Panosunun Özellikleri

OSB levha, hammadde olarak küçük çaplı ahşap, inceltilmiş ahşap ve ahşap çekirdekten yapılmıştır. 40-100 mm uzunluğunda, 5-20 mm genişliğinde ve 0,3-0,7 mm kalınlığında talaşlara özel ekipmanlarla işlenir. Kirden arındırma, kurutma, boyutlandırma ve yönlendirmeden sonra Asfaltlama, sıcak presleme ve diğer işlemlerle yapılan bir tür yönlü yapısal plaka. Yüzey talaşı tabakası uzunlamasına düzenlenir ve çekirdek talaş tabakası yatay olarak düzenlenir. Bu çapraz düzenleme, ahşap doku yapısını yeniden düzenler ve ahşabın iç geriliminin işleme üzerindeki etkisini tamamen ortadan kaldırarak, işlemeyi son derece kolay ve neme dayanıklı hale getirir. Ou Song panosunun içindeki yönlü yapı nedeniyle, içeride herhangi bir konumda eklem, boşluk veya çatlak yoktur, genel homojenlik iyidir ve iç bağlama gücü son derece yüksektir.

1. OSB kartı yeşil ve çevre dostudur ve formaldehit emisyonu genellikle 5mg / 100g’nin altındadır ve bu da doğal ahşapla karşılaştırılabilir olan E1 çevre koruma standardını (Avrupa E1 standardı) tam olarak karşılamaktadır.

2. Kararlı ve deformasyonsuz. Ou Song panosu yönlü bir yapıya sahip olduğu için, iyi bir genel homojenlik ve son derece yüksek iç yapıştırma mukavemeti ile içeride herhangi bir konumda herhangi bir eklem ve çatlak yoktur. Güçlü çivi tutma gücü

3. Ou Song panosu üstün mekanik özelliklere, iyi darbe direncine, mükemmel yangın direncine, güçlü çivi tutma performansına, kendine özgü anti-böcek ve anti-korozyon performansına sahiptir.

Solunum kağıdının özellikleri

Özel bir yeni polimer malzeme kullanır. Malzemenin yüzeyi son derece ince mikro gözenekli bir yapıya sahiptir. Su damlacıklarının minimum çapı yaklaşık 0,02 mm olduğundan ve su buharı moleküllerinin çapı yalnızca 0,0000004 mm olduğundan, ikisi arasında büyük bir çap farkı vardır ve difüzyon, konsantrasyon gradyanı farkına dayanır. İlke, su buharının mikro gözeneklerden serbestçe geçebilmesi, sıvı su ve su damlacıklarının ise yüzey gerilimi nedeniyle nefes alan kağıt malzemeden geçememesidir. Bu nedenle, nefes alan kağıt mükemmel su geçirmezlik ve buhar geçirgenlik özelliklerine sahiptir.

Solunum kağıdı esas olarak ahşap yapı ve çelik yapı gibi bina korumasının temeli için kullanılır. Nefes alan kağıt mükemmel su ve buhar geçirgenliğine sahiptir. Binayı yağmur erozyonundan korumak ve duvardaki boşluklara giren harici su buharını azaltmak için binanın çevresine sıkıca sarılır. Aynı zamanda bina içindeki nemin duvardan kaçmasına, duvarda ve çatıda küf ve yoğunlaşmış su oluşumunu etkin bir şekilde engelleyerek, enerji tasarrufu sağlamak ve bina dayanıklılığını artırmak için yalıtım malzemelerinin etkinliğini sağlar. . . Binanın hizmet ömrünü etkin bir şekilde garanti eder.

XPS ekstrüde kart özellikleri

Polistiren reçinesi ve diğer katkı maddelerinden, sürekli ve homojen bir yüzey tabakasına ve kapalı hücreli bir petek yapısına sahip bir ekstrüzyon işlemiyle yapılır. Bu kalın petek yapılı plakalarda hiç boşluk yoktur. Bu tür kapalı hücre yapısı Yalıtım malzemeleri farklı basınçlara (150-500Kpa) sahip olabilir ve aynı zamanda aynı düşük ısı iletkenliğine (sadece 0,028W / MK) sahip olabilir ve mükemmel ısı yalıtımı ve basınç performansına dayanabilir ve basınç dayanımı olabilir. 220-500Kpa’ya ulaşın.

1. Yüksek termal direnç, düşük doğrusallık ve düşük genleşme oranı ile mükemmel ısı yalıtımı

2. XPS kartının özel yapısı sayesinde mükemmel yüksek mukavemetli basınç direnci, basınç dayanımı son derece yüksektir,

3. Yüksek kaliteli su iticilik, nem direnci ve su emilimi, ısı yalıtım malzemelerini ölçmek için önemli bir parametredir.

4. Hafif doku ve kullanımı kolay. XPS kartının tamamen kapalı hücreli köpüren kimyasal yapısı ve bal peteği fiziksel yapısı onu hafif ve yüksek mukavemetli kılar, kesilmesi ve taşınması kolay, hasar görmesi ve kurulumu kolay değildir.

5. İyi stabilite ve korozyon direnci. Uzun süreli kullanımda yaşlanmaz, ayrışmaz, zararlı maddeler üretmez. Kimyasal özellikleri son derece kararlıdır. Su emme ve korozyona bağlı olarak bozulmayacak ve performansı düşecektir. Yüksek sıcaklık ortamlarında, üstün performansını hala koruyabilir. İlgili bilgilere göre, XPS ekstrüde yalıtım levhası, bozulma veya küflenme olmaksızın 30-40 yıl kullanımdan sonra bile mükemmel performansı koruyabilir ve hiçbir toksik madde uçucu olmaz.

6. Ürün çevre koruma performansı XPS kartı, kararlı kimyasal performansa, uçucu olmayan zararlı maddelere ve insan vücuduna zarar vermemesine sahip olduğu için ilgili ulusal departmanlar tarafından test edilmiştir. Üretim hammaddeleri çevre dostu malzemeler kullanır ve herhangi bir endüstriyel kirlilik yaratmaz. Bu ürün çevre dostu bir yapı malzemesidir.

7. Ekstrüde levhanın alev geciktirici derecesi B2’dir

SBS modifiye bitümlü su yalıtım membranının özellikleri

SBS modifiye bitümlü su yalıtım membranı, kaplama tabakası olarak SBS kauçuk modifiye petrol bitümünden, lastik tabanı olarak polyester elyaf dokumasız kumaştan, jüt kumaştan, cam elyaf keçeden vb. Ve yapışma önleyici izolasyon olarak plastik filmden yapılmıştır. Katman, malzeme seçimi, harmanlama ve kıvırma gibi işlemlerle işlenir ve üretilir. SBS su geçirmez membran, akıllıca karıştırılmış SBS (Stiren-Bütadien-Stiren) kauçukla modifiye edilmiş asfalt su yalıtımını yüksek kaliteli güçlendirilmiş taşıyıcı, SBS modifiye asfalt su yalıtım membranı ile birleştirir. Bu membran iyi yüksek sıcaklık direncine sahiptir ve 25 ila + 100 ℃ sıcaklık aralığında kullanılabilir, yüksek elastikiyet ve yorulma direncinin yanı sıra% 1500’e kadar uzama ve güçlü delinme direnci ve yırtılma direncine sahiptir.

Kalite standardı: ① Su yalıtım membranı ile yapıştırıcı çeşitlerinin ve yapıştırıcı sınıflarının karışım oranı tasarım gereksinimlerini ve ilgili standartları karşılar. ② Sarmal su geçirmez tabaka ve deformasyon derzleri, kornişler, su baskını, su damlası, gömülü parçalar vb. Çatı kaplama mühendisliğinin tasarım gereksinimlerini ve teknik özelliklerini karşılar.

Özellikler: 15m * 1m * 2mm

Asfalt kiremit özellikleri

Fiberglas kiremitlerin orta tabakası, modifiye asfalt veya oksitlenmiş asfaltın kaplanması ve ardından alt kısmın ince kum ve renkli kum ile kaplanmasıyla yapılır. Asfalt zona ayrıca fiberglas zona, linolyum zona ve fiberglas asfalt olarak da adlandırılır. watt. Asfalt kiremit, yeni bir yüksek teknoloji ürünü su geçirmez yapı malzemesi türüdür ve aynı zamanda bina çatı su yalıtımında kullanılan yeni bir çatı kaplama malzemesidir. 5-90 derece eğimli çatılar ve her şekle sahip çatılar için uygun olabilir,

Avantaj:

1. Çatı hafif, güvenli ve güvenilirdir

2. İnşaat basit ve hızlıdır, toplam maliyet düşüktür, ulaşım uygundur ve kayıp düşüktür.

3. Zengin renkler, çeşitli şekiller ve geniş bir uygulama yelpazesi. Özellikle karmaşık şekillere sahip çatılar için uygundur. Eğim 5 dereceden fazla olduğu ve taban katmanı kalınlığı 2 cm’den fazla olduğu sürece düz eğim kullanılabilir.

4. Dayanıklı ve değiştirilmesi kolay. Özellikler: 1000mm * 333mm * 2.7mm