Kocaeli Helikopterli şap işleri

Kocaeli Şap bünyesinde çalşan ve konusunda en profesyonel olan ekimiz ustaları alanlarında 15 yıl üzerinde deneyime sahip olan ve ustalık belgesi olan personellerden oluşmaktadır.Tamamıyla profesyonel ustalardan oluşan kadromuz, bölgemizin en tecrubeli ustalarıdır, bu sayede büyük anlaşmalaa imza atan KOCAELİ ŞAP çalışmalarına ege bölgesi genelinde devam etmektedir.

2016 yılı itibariyle bünyemizde toplamda 50 usta ve 35 yardımcı usta 15 inşaat şefi ile 100 personel çalıştıran Türkiye nin en büyük şap, sıva, alçı, seramik işlerini yapan ve projelerde bulunan aynı Zamanda maddi yöndende kolaylıklar sağlayan KOCAELİ Şap lider ve öncü olmaktan gurur duymaktadır.

ŞAP USTALARI KOCAELİ:
Şap atımı, perdah, sıva ustası, seramik işleri ile alakalı tüm projelerşnizde size bir telefon kadar yakın olduğunuzu hatırlatıırız.

Helikopterli Şap işleminde betona çeşitli malzemeler katılarak sağlamlaştırılması ön plandadır. Yüzeyine zamanla oluşacak aşınmaları önlemek için kaliteli, yüzey sertleştirici malzemesi uygulanır.Kocaeli Helikopterli Şap işleminin sonrasında kesim işlemi yapılarak çatlamasını en alt seviyeye indirgenmeye çalışılır. Zaman ile aşınmasını en alt seviyeye indirmek için çeşitli malzemeler kullanılarak Makinalı Şap işlemi zemine uygulanır.

Çalışma Alanlarımız

ŞAP USTALARI İZMİT-KOCAELİ
En özel çalışmaları ile farklılık yaratan ve yaptğı işin arkasında duran ustalardan oluşan KOCAELİ ŞAP firmamız deneyiminin yanında profesyonellik anlamında yetenekli kadroya sahiptir, malzemenin kaliteli olması ve temiz işçilik bizim işimzin en önemli hususudur, Şap dökümü yapılacak en küçük hatayı telafi edebilen bir iş olmdığından, çok önemli ve dikkkatli bir şekilde atılalıdır, KOCAELİ ŞAP ustaları son konrollerin ardından ustalıkla tekrar tekrak en ince detayına kadar inceleyip şap dökümünü gerçekleştirmektedir.

Uygun fiyatlara çalışmak kalitsiz iş yapmak anlamına gelmez, Kocaeli şap bu konuda müşterinn yamındadır, günümüzde bir çok şap firması malesef çok yüksek fiyatlara iş yapmakdadır, durum böyle olunca firmalar malzemenin kalitesini düşürerek fiyat politikalarını değiştirmişdir,böyle durumlarda da yapılan iş te malesef sorun çıkmakdadır.

Kocaeli şap kaitesini yaşamak ve yaptığı işlerin arkasına bir daha bakmayankesinlikle en kaliteli 1. sınıf malzeme kullan Kocaelinin en deneyimli ekiplerine sahip olan firmadır. Şirketimiz kurallarında en iyi kaliteli işçilik en önemli kurallardandır.