Kocaeli de anahtar teslimi Kocaeli çelik villa imalatları ve montajının yapılması dış cephe montalama yapılması iç ve dış dekorasyonların yapılması veranda ve terasların yapılması temel dahil anahtar teslimi için fiyat alınız her şey firmamıza ait temelden çatıya çelik villanızı teslim ediyoruz.siz eşyalarınızı yerleştirip keyfini yaşayın

Kocaeli’de çelik dubleks villa imalatı ve uygulamaları

Kocaeli Çelik Ev Çelik Villa İmalatı: 0262 606 0767

Kocaeli Çelik Ev Çelik Villa İmalatı: 0262 606 0767  hazır villa, çelik sektöründe; yenilikçi, tecrübeli yönetim ve üretim ekipleri, insana ve çevreye değer veren yaşam anlayışı ile size en uygun kullanım alanı sunar.

Uzun ömürlü ve kalıcı ürünler için, gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyoruz.
Bilgi, birikim ve deneyime sahibiz. Güvenli, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.
Geliştirdiğimiz sistemle tüm ürünlerimizi yangın, deprem ve doğal afetlere karşı dayanıklı hale getirdik.
Konusunda uzman teknik kadromuzla, kalıcı, şık ve ekonomik yapıları, ileri teknoloji imkanları ile hayata geçiriyoruz.
hazır villa evleri galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir.

 

DKP SAC PANELLİ SİSTEM LÜX TİP VİLLA ÖZELLİKLER VE TEKNİK BİLGİLER
GENEL TANIM MODÜLER DKP SAC PANELLİ SİSTEM BİNA; 70 MM GENİŞLİGİNDE ASTAR BOYALI DKP SACDAN İMAL EDİLEN BİNA PANELLERİNİN, ÇATI MAKASLARININ VE GEREKSİNİM DUYULAN DİGER EKİPMANLARININ FABRİKA SAHASINDA ÖN ÜRETİMİ YAPILARAK MONTAJ SAHASINA NAKLEDİLMESİ VE ÖNCEDEN HAZIRLANMIŞ TEMEL ÜZERİNE MONTE EDİLMESİNDEN OLUŞMAKTADIR.
ZEMİN 

TEMEL TEMEL YAPIM İŞLERİ HAZIR VİLLA TARAFINDAN SAĞLANACAK OLAN PLANA UYGUN OLARAK FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILACAKTIR. TEMEL KOTUNDA % 2 DEN FAZLA KOT FARKI ÇIKMASI HALİNDE TEKRAR ZEMİN BETONU TALEP EDİLECEKTİR. TEMEL BETONU HAZIRLANIRKEN HAZIR VİLLA TARAFINDAN SAĞLANACAK OLAN ŞİMLEME PLAKALARI TEMELE SABİTLENECEKTİR.

ZEMİN DÖŞEME HARİÇ (OPSİYONEL)

SÜPÜRGELİKLER HARİÇ (OPSİYONEL)

PANELLER 
PANEL KARKASI ROLL-FORMDA ÇEKİLMİŞ 1 – 2 MM. KALINLIKLI 70 MM GENİŞLİĞİNDE ‘U’ VE ‘C’ PROFİL ASTAR BOYALI DKP SAC POFİLLERİN BİRLEŞTİRİLMESİYLE OLUŞAN ÇELİK

ÇERÇEVELİ PANELLER.
DIŞ PANEL 

ODALAR 

DIŞ YÜZEYDE PVC YALI SIDİNG (ENDERPEN / WINFORM) 2MM. KALINLIGINDA TYVEK (NEM BARİYERİ), 9MM. KALINLIĞINDA OSB 2 (PARÇA YONGALI AHŞAP LEVHA), İÇ YÜZEYDE 9MM. KALINLIĞINDA OSB 2 (PARÇA YONGALI AHŞAP LEVHA 9 MM. KALINLIĞINDA ALÇIPAN LEVHA. ALÇIPAN ÜZERİNE İKİ KAT FUGA GİBS ALÇI ÇEKİLECEKTİR.

ISLAK MEKANLAR 

DIŞ YÜZEYDE PVC YALI SIDİNG (ENDERPEN / WINFORM), 2 MM. KALINLIGINDA TYVEK (NEM BARİYERİ), 9 MM. KALINLIĞINDA OSB 2 (PARÇA YONGALI AHŞAP LEVHA), İÇ YÜZEYDE 9 MM. KALINLIĞINDA NEME DAYANIKLI YEŞİL ALÇIPAN LEVHA ÜZERİNE İKİ KAT SATEN ALÇI ÇEKİLECEKTİR.

İÇ PANELLER

ODALAR HER İKİ İÇ YÜZEYDE 9 MM. KALINLIĞINDA OSB 2 (PARÇA YONGALI AHŞAP LEVHA 9 MM. KALINLIĞINDA ALÇIPAN LEVHA. ALÇIPAN ÜZERİNE İKİ KAT FUGA GİBS ALÇI ÇEKİLECEKTİR.

ISLAK HACİMLER HER İKİ YÜZEYDE 9 MM. KALINLIĞINDA NEME DAYANIKLI YEŞİL ALÇIPAN LEVHA ÜZERİNE İKİ KAT SATEN ALÇI ÇEKİLECEKTİR. 

BİRLEŞİM ELEMANLARI -PANEL VE ÇATI ELEMANLARINI BİRBİRLERİNE BAĞLAYAN 2-4 MM KALINLIĞINDA ASTAR BOYALI DKP SACTAN MAMUL ÇELİK BİRLEŞİM ELEMAN. -BAĞLANTI YERLERİNDE GALVANİZLİ CİVATA VE SOMUN KULLANILACAKTIR. BİRLEŞİM ELEMANLARI TEMELE M12X60 ÇELİK DÜBEL İLE BAĞLANACAKTIR. -BİNA İÇİNDE VE DIŞINDA KULLANILACAK KAPATMA PROFİLLERİ İLE ESTETİK OLARAK KAPATILACAK VE GEREKLİ SIZDIRMAZLIĞI SAĞLAYACAKTIR.

ÇATI TAVAN ODA VE KORİDORLARDA 9 MM. KALINLIĞINDA ALÇIPAN LEVHA, ALÇIPAN ÜZERİNE İKİ KAT FUGA GİBS ALÇI ÇEKİLECEKTİR. ISLAK HACİMLERDE 8 MM KALINLIĞINDA ÇİMENTOLU YONGA LEVHA ÜZERİNE POLYÜRETHANE ESASLI BOYA YAPILACAKTIR.

MAKAS VE AŞIKLAR MAKASLAR TASARIM YÜKLERİNE UYGUN OLARAK TASARLANMIŞ OLUP SOĞUK ŞEKİLLENDİRİLMİŞ ASTAR BOYALI DKP SACTAN MAMUL ‘U’&’C’ PROFİLLERİN BİRLEŞTİRMESİ İLE OLUŞTURULARAK YAPILACAKTIR.
-75KG/M2 KAR VE 80 KG/M2 RÜZGAR YÜKLERİNE GÖRE TASARIM YAPILMIŞTIR.

ARA KAT ŞASE -0.60 MM KALINLIĞINDA GALVANİZLİ TRAPEZ SAC ÜZERİNDE 80 MM KALINLIĞINDA CAM YUNU İZOLASYON KULLANILACAKTIR. ARA KAT KROSLARI ÜZERİNDE 16 MM KALINLIĞINDA ÇİMENTOLU YONGA LEVHA KULLANILACAKTIR.

ÇATI KAPLAMASI -KENDİNDEN MEMBRANLI (SICAK YAPIŞTIRMALI) KİREMİT DESENLİ SHİNGLE UYGULANACAK ALTINDA 11 MM. KALINLIKTA OSB 3 (AHŞAP PARÇALI YONGA LEVHA).

SAÇAKLAR -BİNANIN TÜM KENARLARINDA 40 CM SAÇAK. -MİNİMUM İKİ ADET HAVALANDIRMA MENFEZLİ

ALIN KAPATMA YALI SIDING MALZEMELERİ İLE BERABER SOVE VE KÖŞE KAPATMALARI İLE KAPATILACAKTIR.

İZOLASYON TAVAN 80 MM. RULO CAMYÜNÜ DIŞ PANELLER 80 MM. RULO CAMYÜNÜ İÇ PANELLER 80 MM. RULO CAMYÜNÜ ARA KAT ŞASE 80 MM. RULO CAMYÜNÜ

DOĞRAMALAR

KAPI KASALARI 
DIŞ KAPI 1.5MM KALINLIĞINDA GALVANİZLİ SOĞUK ŞEKİLLENDİRİLMİŞ ÇELİK AYARLANABİLİR KASALI ÇELİK KAPI KASASI, MİNİMUM 40 MİKRON KALINLIĞINDA ELOKTROSTATİK TOZ FIRIN BOYALI.

İÇ KAPI 1.5MM KALINLIĞINDA GALVANİZLİ SOĞUK ŞEKİLLENDİRİLMİŞ ÇELİK SAC, MİNİMUM 40 MİKRON KALINLIĞINDA ENDÜSTRİYEL YAŞ BOYALI.

DIŞ KAPILAR -(D1, D2) 850/2100MM. ÇELİK KAPI DIŞ CEPHE YÜZEYİ SAC İÇ CEPHE MDF, –

BALKON KAPILARI PVC DOGRAMALI CAMLI VE LAMBRİLİ OLACAKTIR. -KAPILAR 90 MM SİLİNDİRİK BARELLİ KİLİT VE 3 ADET MENTEŞELİ OLACAKTIR.

İÇ KAPILAR -(D3) VE (D4) 840/2000MM. RAL 9002 BEYAZ BOYALI GÖBEKLİ AMERİKAN PANEL KAPI. -İÇ KAPI KASALARINDA AHŞAP PERVAZ OLACAKTIR. -KAPILAR OTEL TİPİ KİLİTLİ VE 2 MENTEŞELİ OLACAKTIR.

PENCERELER -ODALAR (W1)PVC 840 / 1170 MM. VASİSDAS AÇILIR TİP 4 +12+4 MM. ISICAMLI, ISLAK MEKANLARDA (W2)PVC 400 / 400 MM. BANT PENCERE VASİSDAS TİPİNDE 4 MM. BUZLU CAMLI, (PENCERE BOYUTLARI İÇİN BKZ EKLI ÇİZİM) -ALÜMİNYUM ÇERÇEVELİ SİNEKLİK TELİ.

TESİSATLAR

ELEKTRİK TESİSATI (SIVA ALTI) -220 VOLT ELEKTRİK TESİSATI VE KAÇAK AKIM KORUMA ROLESİ -ISLAK HACİMLERDE ETANJ TİPİ GLOB 60 W AYDINLATMA ( IP 54 KORUMA SINIFINDAN) -DIŞ KAPILAR ÜSTÜNDE ŞAPKALI AYDINLATMA ARMATÜRÜ 40 W ( IP 54 KORUMA SINIFINDAN) -TSE BELGELİ KABLO (KAHVERENGİ-MAVİ-SAR/YEŞİL-KIRMIZI-SİYAH RENK KODLARINDA) -PRİZLER VE ANAHTARLARLAR -PVC SİGORTA KUTUSU VE W OTOMAT SİGORTA -SALON VE YATAK ODASI İÇİN TELEFON TESİSATI -ELEKTRİK ANA DAĞITIM LİNYELERİ, ASMA TAVAN ÜZERİNDEN GEÇİRİLECEKTİR. -TESİSAT LİNYE HATLARI 2.5 MM2 NYM, SORTİ HATLARINDA İSE 1.5 MM2 NYM KABLO İLE ÇEKİLECEKTİR. -GÖVDENİN TOPRAKLAMASI YAPILACAKTIR

SIHHİ TESİSAT (SIVA ALTI) -VİTRİFİYE MALZEMELER BEYAZ SERAMİK, (Ç.KALE SERAMİK ECE BRAND VEYA EŞDEĞERİ) – DUŞ TEKNESİ (80/80 SERAMIK) -EVYE VE EVYE ALTI DOLABI, -TEMİZ SU TESİSATI, PPR-C BORU VE FİTTİNGSLER VE PİS SU TESİSATI, PVC BORU VE EK PARÇALARI, -BATARYA VE ARMATÜRLER , -40×50 cm DUVARA MONTE TİP LAVABO, ÇANAKKALE SERAMİK ECE BRAND -SICAK VE SOĞUK SU TEK GÖVDE MUSLUĞU , -KLOZET VE DUVARA MONTELİ ÜSTEN BASMALI TİP PVC REZERVUAR, ÇANAKKALE SERAMİK ECE BRAND -ETAJERLİ AYNA, -ETAJERLİ TUVALET KAĞITLIĞI, -AYNA ALTI RAF VE ETAJERLİ SABUNLUK.

MALZEME ÇELİK KULLANILACAK TÜM YAPI ÇELİKLERİ DIN / TSE STANDARTLARINA UYGUN ÇİMENTOLU YONGA LEVHA 8 MM.VE 16 MM KALINLIĞINDA 1250 kg/m3 YOĞUNLUĞUNDA CAMYÜNÜ 14 kg/m3 YOĞUNLUKTA ALÇIPAN 9 MM. KALINLIK 842 kg/m3 YOĞUNLUKTA

GARANTİ BİNALAR TESLİM TARİHİNDEN İTİBAREN İMALAT VE İŞÇİLİK HATALARINA KARŞI 1 YIL FİRMAMIZ GARANTİSİ ALTINDADIR.

 

Göksallar inşaat Hafif Çelik Ev ve Villalar  2 Ayda Teslim Ediyor!

Göksallar inşaat Çelik Yapı Sistemleri, Hafif Çelik Ev ve Villaları 2 Ayda Teslim Ediyor!

Teknolojiyle mimariyi birleştiren Göksallar inşaat Çelik Yapı Sistemleri, çok kısa sürede estetik ve depreme dayanıklı yapılar üretiyor. Firma, ortalama 300 metrekarelik bir villanın yapımını 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlıyor

Müşterilerin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, inşaat alanındaki arazi ile doğa koşullarına uygun lüks kalıcı konutlar ve profesyonel kullanım için prestijli binalar yapan firma, ortalama 300 metrekarelik bir villanın yapımını 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlıyor. Hafif çelik yapı sistemi ile yapılan binalar, sağlamlığı, yangına karşı dayanıklılığı, üstün yalıtım özelliği, doğaya uyumu, ergonomisi, estetiği ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Sıcaklığı, sağlamlığı, yangına karşı direnci, yüksek standartlarda malzeme kullanımı, ısıtma sistemi, üstün yalıtım özelliği, doğaya uyumu, ergonomisi, estetiği ve diğer akılcı çözümleri Göksallar inşaat Çelik Yapı Sistemleri’ni diğer yapılardan farklı kılıyor.

Comments are closed.